Черноморец (Бс) разсипа Верея с 5:0, юноши на бургазлии с официален дебют

Веско Великов даде шанс на доста млади момчета в този мач

Черноморец (Бургас) спечели с категоричното 5:0 гостуването си на Верея от 27-ия междинен кръг на Югоизточната Трета лига.

След този мач отборът на Веско Великов е трети с актив от 59 точки и е на 4 от лидера Несебър.

Гостите от Бургас свършиха своята работа през първото полувреме, а след почивката направиха промени и дадоха шанс на млади момчета.

В 13-ата минута Аризио Да Коща бе намерен в малкия пеналт от Христо Георгиев и успя на празна врата да се разпише.

В 25-ата минута след перфектно изпълнен корнер на Праматаров, Кижев засече с глава топката на първа греда и удвои.

Точно пет минути по-късно Венци Гюзелев направи 3:0 след попадение от дузпа.

В 41-ата минута Миро Манев бе намерен от Аризио Да Коща и от малкото наказателно поле увеличи аванса на гостите.

За крайното 0:5 се разписа Венци Гюзелев директно от фаул извън наказателното поле в последната минута на първото полувреме.

Под рамката за Черноморец в този мач застана 18-годишният страж Стефан Михайлов.

16-годишните юноши на отбора Борис Димов и Румен Дюлгеров пък направиха своя официален дебют, а освен това шанс за игра получиха Мишо Каменов - 18-годишен, както и Томислав Петков - 17-годишен.

Несебър направи нова крачка към професионалния футбол

Те победиха Левски в Карлово с 3:1

Балкан (Ботевград) с първа победа от 14 кръга (ВИДЕО)

Саяна разби Сокол (Марково) с 6:0

Хасковският тим отново е на върха

Оборище удари Ботев (Ихтиман), докосва спасението

Вижте какво се случи на "Орчо Войвода"

На фокус: Талантът от Балкан Ники Миков блести с голове и асистенции през сезона

Младият футболист направи важна крачка в развитието си под ръководството на Иван Редовски

Синът на шампион с Левски и Локо (Пд) прави фурор у нас (ВИДЕО)

Василий Велко Милованович се представя отлично с екипа на Ботев (Ихтиман)