2. Славия
  3. Наско Желев: Славия показа непреклонност

Наско Желев: Славия показа непреклонност

Помощник-треньорът на Славия Наско Желев, който беше записан за наставник на белите срещу Монтана, благодари на целия си отбор и каза, че белите са показали непреклонност, за да обърнат своите домакини с 2:1.

Помощник-треньорът на Славия Наско Желев, който беше записан за наставник на белите срещу Монтана, благодари на целия си отбор и каза, че белите са показали непреклонност, за да обърнат своите домакини с 2:1, предаде репортер на Novsport.com.

По думите му славистите са контролирали мача, но са изпуснали много положения. Според него голът на Димитър Кр. Илиев за Монтана е бил щастлив. Нападателят вкара с параболичен удар от 30 метра през второто полувреме и откри резултата. Желев смята, че капитанът на монтанчани Даниел Гаджев е трябвало да бъде изгонен много по-рано от 63-ата минута, когато получи втори жълт картон.

Отборът до края търсеше победата, доволен бе Наско Желев.

Той смята, че предстоящият мач на Славия срещу ЦСКА за Купата на България другата седмица „е съвсем друга работа”. „Който има по-големи нерви и си вкара положенията, ще спечели”, каза Желев, който се надява на подкрепата на феновете на белите в двубоя от 1/16-финалите идната сряда.

Помощникът на Кушев не пожела да коментира съдийството в днешния мач срещу Монтана, което беше определено от домакините като тенденциозно.

НА ЖИВО: Славия - Левски 0:0