3. ЦСКА 1948 надигра Монтана

ЦСКА 1948 надигра Монтана

С 2:1 в контрола, играна на Градския стадион в Правец

ЦСКА 1948 постигна втора победа в контролите тази зима, след като се наложи над Монтана с 2:1 в контролна среща, играна на Градския стадион в Правец.

Преди три дни "червените" се наложиха с 1:0 над Арда.

ЦСКА 1948 поведе в резултата в 15-а минута, когато Емил Ценов изведе Симеон Василев, който останал сам срещу вратаря, отбеляза за 1:0.

В 36-а минута играчите на Николай Панайотов стигнаха до втори гол. Точен бе Талиш, който реализира с добавка след шут на Емил Ценов от границата на наказателното поле.

Монтана имаше своите силни минути в края на първата част. В 40-а минута Бенанга пропусна дузпа за монтанчани, но минута по-късно Никола Борисов вкара отблизо за 2:1, като този резултат се запази до края.

ЦСКА 1948 ще изиграе още една контрола в подготовката. Отборът гостува на Хебър в Пазарджик на 3 февруари, седмица преди сблъсъка за Суперкупата на България срещу Лудогорец.

Томаш: Проблемът беше на терена! Върнахме се в първи клас!