2. Монтана
  3. Монтана вкара три гола с глава, на 1/8 финал е за Купата на България

Монтана вкара три гола с глава, на 1/8 финал е за Купата на България

Отборът на Монтана победи с 3:1 при гостуването си на Пирин (Гоце Делчев) в 1/16 финална среща от турнира за Купата на България.

Отборът на Монтана победи с 3:1 при гостуването си на Пирин (Гоце Делчев) в 1/16 финална среща от турнира за Купата на България.

И трите гола монтанци вкараха с глава.

Ст. треньорът на гостите Ферарио Спасов направи няколко промени в състава.

Полузащитникът Владимир Мичев изведе отбора си с капитанската лента, а първия си официален мач за сезона направи под рамката вратарят Ивайло Василев.

Както се и очакваше натрупалият четири жълти картона защитник Георги Пашов не попадна в групата за мача с родния му тим.
Извън 18-те остана и централният защитник Иван Михов.

Монтана реши всичко в мача още преди почивката.

Атанас Илиев откри резултата в 21-та мин., след като засече с глава центриране от дясно на Йордан Тодоров.

В добавеното време на първото полувреме Христофор Хубчев напредна по левия фланг и намери в наказателното поле Сергей Георгиев, който изпрати топката с глава за втори път в мрежата на Николай Шоколарев.

Две минути след подновяването на играта отново Атанас Илиев (на снимката) се разписа и отново с глава.

Привлеченият през лятото голмайстор на Добружа (Добрич) направи резултата класически след нова асистенция на Христофор Хубчев.

Това попадение поуспокои футболистите на Монтана и те позволиха на домакините да вкарат почетен гол.

Направи го в 83-та мин. Даниел Гогов с удар от границата на наказателното поле.

Пирин (Гоце Делчев) – Монтана 1:3
Пирин: Николай Шоколарев, Борислав Сандев, Марио Близнаков, Живко Грозданов, Георги Самокишев-кап., Атанас Спириев, Стойко Иванов, Даниел Гогов, Радослав Монов, Ибрахим Мехремски и Иван Спахиев.
Монтана: Ивайло Василев, Йордан Тодоров, Асен Георгиев, Христофор Хубчев, Георги Ангелов, Янко Ангелов (46-Християн Попов), Сергей Георгиев, Станислав Генчев (74-Матей Поплатник), Атанас Илиев, Борислав Балджийски (46-Иван Минчев), Владимир Мичев-кап.
Голмайстори: 0:1 Атанас Илиев (21), 0:2 Сергей Георгиев (45), 0:3 Атанас Илиев (47), 1:3 Даниел Гогов (83).
Главен съдия: Румен Христов.
Помощници: Станислав Груев, Николай Попниколов.
Жълт картон: Янко Ангелов (Монтана).

Градски стадион в Гоце Делчев-800 зрители.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...