2. Монтана
  3. Монтана спечели VІ турнир по футбол за юноши мл.в. (СНИМКИ)

Монтана спечели VІ турнир по футбол за юноши мл.в. (СНИМКИ)

На финала момчетата на Юлиян Райчев се наложиха с 1:0 над Ком (Берковица)

Отборът на Монтана спечели VІ турнир по футбол за юноши мл.в., организиран от ФК Хайдут (Ерден) и посветен на Международния ден на детето 1 юни. На финала момчетата на Юлиян Райчев се наложиха с 1:0 над Ком (Берковица). Единственият гол в мача вкара Мартин Кръстев преди почивката. В спора за 3-4 място домакините надвиха с 5:2 Кипровец (Чировци). Купи, флагчета и фланелки раздадоха организаторите на отборите участници в проявата.

Домакините бяха осигурили и плакети за индивидуалните победители. Приза за най-добър вратар отиде у Георги Атанасов (Ком-Берковица), голмайстор на турнира, с 6 попадения, стана Росен Михайлов (Хайдут-Ерден), а за най-техничен футболист единодушно бе определен Методи Иванов (Монтана).

7-годишният Радослав Иванов (Хайдет Ерден) пък получи специална награда за най-малък състезател, с предметна награда си тръгна и единственото момиче, участвало в турнира, Антониина Кръстева (Ком-Берковица).

На официалното награждаване присъстваха кметът на с. Ерден Еленка Пенкова и кметът на община Бойчиновци Светлин Сретениев.

Парашутисти от клуб Ава спорт пък се приземиха с футболни топки, които бяха раздадени на четирите-отбора участници в турнира.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...