2. Монтана
  3. Монтана разгроми Чавдар Етрополе в контрола (снимки)

Монтана разгроми Чавдар Етрополе в контрола (снимки)

Монтанчани постигнаха победа с 4:1

Отборът на Монтана разгроми с 4:1 втородивизионния Чавдар Етрополе в контролна среща, играна на тренировъчния терен с изкуствена настилка в парк “Огоста”, предаде кореспондент на Novsport.com.

Два гола за домакините, първият от които от дузпа, вкара Димитър Воденичаров. Преди почивката се разписа и преотстъпеният от Лудогорец таран Мирослав Антонов. В началото на втората част Димитър Красимиров Илиев покачи, а почетният гол за гостите реализира Йордан Етов в 87-та мин.

Това е трета победа за Монтана в изиграните досега от отбора 4 контролни срещи. Освен Миро Антонов дебют с екипа на монтанци направи и вратарят Кололо Мисендо Мину. За него се знае само, че идва от Франция, на 21 години е и кара пробен период в отбора. Проверката с Чавдар Етрополе пък пропусна преотстъпеният от Литекс ляв външен полузащитник Борислав Борисов. 21-годишният футболист, който е юноша на Бдин Видин е счучил пръст на тренировка, но от клуба увериха, че ще бъде на линия за следващите срещи на отбора си.

Монтана – Чавдар (Етрополе) 4:1

Монтана: Яначков, Мечечиев, Трифонов, Личков, Коемджиев, Д. В. Илиев, Аврамов, Гаджев-кап., Антонов, Вълчанов, Воденичаров (Кололо Мисендо Мину, Дениран, Дебое Борис, Дюлгеров, Сечков, Й. Тодоров, Мичев, Луис Едуардо, Д.Кр. Илеев, Кондев). Треньор Атанас Атанасов.

Чавдар: Митев, Иванов, Александров, Николов, Готовски, Димитров, Вълчев, Почански, Фераресо, Чочев-кап., Пасков (Орлинов, Кр. Илиев, Стоилков, Колев, Гоговски, Атанасов, Каракостов, Пешевски, Цветанов, Етов). Треньор Петър Пенчев.

Голмайстори: 1:0 Димитър Воденичаров (17-дузпа), 2:0 Димитър Воденичаров (24), 3:0 Мирослав Антонов (33), 4:0 Димитър Кр. Илеев (56), 4:1 Йордан Етов (87).

Главен съдия: Йордан Тодоров.

Стадион: Тренировъчен терен с изкуствена настилка в парк “Огоста”-200 зрители.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...