2. Монтана
  3. Александър Дюлгеров аут за ЦСКА

Александър Дюлгеров аут за ЦСКА

Бившето „орле” това лято с обвърза с три годишен договор с ЦСКА, а след това бе преотстъпен на Монтана

Десният бек на Монтана Александър Дюлгеров ще пропусне предстоящия домакински мач от четвъртия кръг на шампионата срещу ЦСКА.

Бившето „орле” това лято с обвърза с три годишен договор с ЦСКА, а след това бе преотстъпен на Монтана. Именно в това се крие причината младокът да не играе срещу клуба, чиято собственост е. В договора му при преотстъпването в Монтана ясно е посочено, че няма право да играе срещу ЦСКА. Дюлгеров изигра цял при гостуването в предишния кръг на Левски, който Монтана загуби с минималното 0:1.

Мачът Монтана – ЦСКА е на 28 август (неделя) от 17.30 часа.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...