2. Локомотив (Сф)
  3. Локо (Сф) и Хасково не се победиха в Сандански, Кокала нахлу на терена

Локо (Сф) и Хасково не се победиха в Сандански, Кокала нахлу на терена

Два гола, червен картон и треньорски нерви в спаринга

Отборите на Локомотив (София) и Хасково завършиха 1:1 в контролна среща, играна в град Сандански.

И двата гола паднаха още в самото начало на мача, след като в 37-та секунда полузащитникът на софийския тим Владислав Романов бе изведен сам срещу вратаря на хасковци Кирил Акалски и го прехвърли технично за 1:0.

В 4-та минута нападателят на новаците в лиета Димитър Алексиев с удар от границата на наказателното поле изравни - 1:1.

В 38-та минута голмайсторът Димитър Алексиев получи втори жълт и съответно червен картон от съдията Ивайло Стоянов и бе сменен от Григор Долапчиев, бивш играч на ЦСКА, за когото това е неофициален дебют за хасковския отбор.

Второто полувреме ще се запомни най-вече с влизането на терена на старши треньора на Хасково Емил Велев, който в 79-та минута протестира срещу грубо нарушение на столичани и навлезе на терена.

По взаимна договорка на старши треньорите на двата отбора - Димитър Васев на Локомотив (София) и Емил Велев на Хасково, бяха направени неограничен брой смени.

Двата тима започнаха със следните стартови състави:

Локомотив (София): Митрев, Хаджиев, Траянов, Трифонов, Тодоров, Иванов, Матиаш, Ливраменто, Генов, Романов, Йорданов.
По-късно в игра влязоха вратарят Галев и полевите играчи Гаджев, Велковски, Васев, Манолов, Шехуди;

Хасково: Акалски, Крумов, Марен, Скерлев, Еуженио, Андонов, Райнов, Узунов, Маламов, Лозев, Алексиев.
По-късно в игра влязоха вратарят Банев и полевите играчи Бейсим, Трифонов, Ролев, Коруджиев, Чанев, Найденов, Ошобе, Николов, Долапчиев.