2. Литекс
  3. Таско Тасков ще свири реванша Лудогорец - Литекс

Таско Тасков ще свири реванша Лудогорец - Литекс

Вторият мач от четвъртфиналите за Купата на България е в сряда от 17:30 след 0:0 в първия мач в Ловеч

Таско Тасков от София ще бъде главен съдия на реванша Лудогорец - Литекс от четвъртфиналите за Купата на България. Първият мач завърши 0:0 в Ловеч, а това е последен мач от тази фаза на турнира. Спортно-техническата комисия към БФС обяви тази сутрин, че Тасков ще води двубоя, който започва утре от 17:30 в Разград.

Този сезон Тасков е свирил два пъти на Лудогорец – при 1:1 с ЦСКА на „Армията” през ноември и преди това при успеха на „зелените” с 4:0 над Марек в Дупница в мач, който събуди доста подозрения. Тасков е свирил само веднъж на Литекс през кампанията и това бе загуба за „оранжевите” с 0:2 на „Лаута”.

За полуфиналите вече се клсираха Левски, Локомотив (Сф) и Черно море.

Вижте всички решения на Дисципа

ОБЗОР: Хебър зарадва с победа Ники Митов в мач №100 на специалиста и поведе във Втора лига

Миньор взе само точка в Разград, вижте всички резултати от днешните мачове

ОБЗОР: Етър превзе върха във Втора лига с гол в 93-ата минута

Спартак (Варна) се възползва от грешките на Миньор и Хебър, вижте всички резултати, голмайстори и класиране

ЦСКА победи Литекс в контрола, Бисмарк се завърна с два гола

Мухар и Вилдсхуд също се разписаха за "червените"

ОФИЦИАЛНО: Съобщиха кога ще е най-старото столично дерби

Вижте датите и часовете на мачовете Славия – Левски и ЦСКА – ЦСКА 1948, както и програмата за следващия кръг във Втора лига