2. - Левски
  3. Левски първи в “А” група

Левски първи в “А” група

- Когато Георги Иванов и Тасевски влязоха в игра, замириса на футбол - коментира треньорът Емил Велев. - Намираме се в средата на пътя.

"Левски първи в “А” група", пише в. "7 дни спорт". Гонзо герой при 2:0 срещу Пирин на Герена. Левски се възползва от грешката на ЦСКА в Мездра и излезе на първо място след края на есенния дял на първенството. Сините биха с 2:0 Пирин на Герена. На полувремето резултатът беше 0:0, а гостите от Благоевград се бранеха храбро. Георги Иванов влезе в игра след почивката и заби двата гола в 52-ата и 67-ата минути. С победата сините се качиха на върха за първи път от година и половина.
Феновете на Левски издигнаха подигравателно транспаранти по адрес на ЦСКА, както и такъв в подкрепа на пострадалия привърженик на Локо (Сф) Наско. Мачът не мина без простотии - автобусът, с който дойде агитката на Пирин, пък си тръгна със счупено стъкло.