2. - Левски
  3. Изгоненият Боримиров бележи за ветераните на Левски (снимки)

Изгоненият Боримиров бележи за ветераните на Левски (снимки)

"Сините" завършиха 4:4 с Пирин

Отборите на Пирин и Левски не се победиха и завършиха наравно 4:4 в първия мач от зоналния финал по футбол за ветерани, който се игра на стадион „Христо Ботев” в Благоевград, съобщи кореспондент на Novsport.com.

Така интригата се запази за срещата реванш в четвъртък на „Герена”. Бившият национал на Левски Даниел Боримиров удари греда още 4-ата минута. Десет минути по-късно домакините излязоха напред в резултата с гол на Николай Петрунов.

В 15-ата бившият спортно-технически директор на Левски Даниел Боримиров показа, че се намира в добра форма и изравни за -1:1. В 24-ата Левски стигна до обрат в мача, след като Георги Георгиев-Карчо се разписа за 2:1.

До края на полувремето двата отбора си размениха още по един гол. Дончо Донев беше точен за „сините”, а Петрунов се отчете с второ попадение за „орлетата-ветерани”. След почивката паднаха още три попадения. Иван Сточев изравни за 3:3, а Сашо Начев отново изведе Левски напред в резултата.

Крайното 4:4 оформи Христо Войнов. Победителят на реванша се класира за полуфиналите, където го очакват педставителите на Югоизточна, Североизточна и Северозападна зона.