2. - Левски
  3. Илиан Илиев: Левски ни би със самочувствие

Илиан Илиев: Левски ни би със самочувствие

Старши треньорът на Берое Илиан Илиев заяви след загубата от Левски с 1:2, че причината за загубата е в липсата на достатъчно самочувствие в играчите на старозагорския тим.

„Не мисля, че реакцията ни след головете на Левски закъсня. Те ни победиха само с това, че имат по-голямо самочувствие.

Оползотвориха шансовете си, имаха повече ситуации за завършване на ситуациите си”, започна треньорът на Берое.

„Почнахме агресивно срещата, особено през началните минути на второто полувреме. Левски още с първата ситуация си вкараха гол и после се прибраха. Феновете са недоволни, футболистите обаче дадоха максимума от себе си, бяха агресивни, но повече самочувтсиве им липсва”, обясни пред БНТ причината за загубата Илиев.

”Да загубиш е неприятно, но Левски нямаше чак толкова превес, за да ни победи. Имат самочувствие да разиграват. Трудно ни е в тази ситуация да играем, особено срещу грандовете, но ние трябва да се задържим над чертата на изпадащите”, завърши наставника на зелено-белите.