2. - Италия
  3. Ювентус „А” победи Ювентус “Б” с 5:1

Ювентус „А” победи Ювентус “Б” с 5:1

Представителният тим даде добър урок на младоците в "мача на семейството"

Ежегодната контрола между първия и втория състав на Ювентус завърши с убедителна победа на представителния тим с 5:1. Срещата е позната „мача на семейството” и от много години насам е част от лятната подготовка на италианския шампион.

За първи тим играха по-голяма част от титулярите, а по-младите играчи оформиха състава на резервния отбор.

Фабио Куалярела откри резултата за първия тим в 25-ата минута от пряк свободен удар. Той даде начало на головата серия. През втората част се разписаха Алесандро Матри, Емануеле Джакерини, Себастиан Джовинко и младият Джузепе Руджиеро.

Състави:
Ювентус „А”: Буфон, Лусио, Ругани, Бонучи, Джакерини, Погба, Падоин, Пациенца, Де Челие, Матри, Куалярела

Ювентус „Б”: Бранеску, Гарсия, Матели, Алчибиаде, Балбис, Бианко, Апелт, Буй, Гербаудо, Бонатини, Белтраме