2. - Италия
  3. Юве остана без играчи за реванша с Фулъм

Юве остана без играчи за реванша с Фулъм

„Старата госпожа” ще бъде без двамата си най-добри вратари

Италианският гранд Ювентус остана без футболисти за реванша с Фулъм в турнира Лига Европа на английска земя този четвъртък, съобщава „Тутоспорт”. „Старата госпожа” ще бъде без двамата си вратари Джиджи Буфон и Алекс Манингер, което ще принуди Алберто Дзакерони отново да гласува доверие на ветерана Антонио Кименти, който допусна три гола от последния Сиена във вчерашното сензационно равенство 3:3 в Торино.

Очаква се като резервен вратар да бъде включен 19-годишният Карло Писолио. В защитата също има проблеми – Никола Легроталие е наказан, а Джорджо Киелини е контузен. Под въпрос е и участието на Клаудио Маркизио. Момо Сисоко пък получи лека травма срещу Сиена, но най-вероятно ще може да вземе участие в мача с английския клуб. Не така обаче стои въпросът с Мартин Касерес, който може да пропусне остатъка от сезона.

Иначе Юве има комфортна преднина от 3:1 в първия мач и равенство или минимална загуба на „Крейвън Котидж” също пращат „бианконерите” на четвъртфинал в турнира.