2. - Италия
  3. Камбиасо: Беше равностоен мач, чака ни тежък реванш в Лондон

Камбиасо: Беше равностоен мач, чака ни тежък реванш в Лондон

Аржентинският боец в халфовата линия на Интер Естебан Камбиасо остана много доволен от победата на своя тим с 2:1 над Челси, но заяви, че все още нищо не е решено и очаква реваншът на „Стамфорд Бридж” да бъде много тежък. Иначе Интер успя да открие резултата още в 3-ата минута с гол на Диего Милито. Соломон Калу изравни за гостите в началото на втората част, но малко след това именно Камбиасо бе точен за крайното 2:1.

„Щастливи сме, защото трябваше да победим и успяхме да го направим. Много от отборите мислят за това да не допуснат гол, но ние показахме, че не сме от тях. За нас беше важно да вкараме повече от Челси”, заяви Камбиасо пред телевизия „Раи” непосредствено след мача.

„Беше равностоен мач, знаем, че на „Стамфорд Бридж” ни очаква тежък реванш, но съм сигурен, че имаме сили да отстраним Челси. Играхме с правилния дух и манталитет. Това беше един велик Интер”, завърши аржентинецът.

Късна дузпа донесе на Фиорентина първа победа за сезона (ВИДЕО)

"Виолетовите" отчаяха Лацио с гол в края за 2:1