2. - Италия
  3. Интер и Киево не се надлъгаха за 1:1 (Видео)

Интер и Киево не се надлъгаха за 1:1 (Видео)

С точката “нерадзурите” се изкачиха до 5-ото място

Интер записа поредното си колебливо представяне в Серия А. “Нерадзурите” успяха да се измъкнат от поражение от намиращия се в дъното на класирането Киево, завършвайки 1:1 в последната среща от 19-ия кръг на първенството.

Двубоят започна повече от добре за гостите с попадение още в 8-аата минута. Тогава Алберто Палоски се разписа след асистенция на Драме. Футболистите на Киево обаче не успяха да задържат дълго крехката си преднина  и радостта им трая само 4 минути. Нагатомо се възползва от хубав пас от Алварес и остави беззащитен вратаря Пуджиони.

През вторите 45 минути именно той бе в основата на това Киево да запази равенството. Пуджиони спаси удар на Алварес, а след това не позволи и на  Диего Милито да отбележи.

Сирил Торо имаше най-добрите възможности за гостите, да ги изведе напред в резултата, но Интер пресираше колкото сили имаше до края. До края на срещата футболистите на Интер обсадиха противнокото наказателно поле, но така и не съумяха да намерят верния път към мрежата.

По този начин “нерадзурите” се изкачиха до 5-ото място в класирането, докато Киево е на 16-ата позиция.