3. Запазена марка на Дел Пиеро покоси Шамрок Роувърс – 1:0 (видео)

Запазена марка на Дел Пиеро покоси Шамрок Роувърс – 1:0 (видео)

Юве безапелационнно в плейофите на Лига Европа след 3:0 общ резултат от двата мача

Италианският гранд Ювентус очаквано се класира за плейофите за груповата фаза на турнира Лига Европа. След като победи Шамрок Роувърс с 2:0 в първия мач в Ирландия, днес Юве не си даваше много зор на реванша и победи само с 1:0, макар Луиджи Дел Нери да бе пуснал в игра титулярния състав на „Старата госпожа”.

Давиде Ланзафаме, Амаури и Диего изпуснаха няколко положения, за да се стигне до 70-ата минута, когато на сцената за пореден път излезе капитанът Алесандро Дел Пиеро.

Той влезе като резерва на почивката и успя да отбележи единствения гол в срещата с изпълнение на пряк свободен удар с марката Алекс Дел Пиеро. Ветеранът не остави никакви шансове на противниковия страж с изключителен удар от около 30 метра, който влетя в мрежата на Шамрок за крайното 1:0.

Така с общ резултат 3:0 от двата мача Ювентус се класира за плейофите за влизане в груповата фаза на Лига Европа.

За Ювентус: Сторари, Мота, Бонучи, Киелини, Де Челие, Ланзафаме, Сисоко, Маркизио, Пепе, Диего (Дел Пиеро 46’), Амаури (Трезеге 81’)

Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)