3. Ювентус разби Удинезе (ВИДЕО)

Ювентус разби Удинезе (ВИДЕО)

Под проливния дъжд на "Дачия Арена" футболистите на Масимилиано Алегри демонстрираха класата си

Ювентус постигна изразителна победа с 6:2 като гост на Удинезе в мач от деветия кръг на Серия "А".

Успехът на "Старата госпожа" е впечатляващ и предвид това, че грандът игра с човек по-малко от 26-ата минута, когато Марио Манджукич получи червен картон.

Стипе Перица откри за Удинезе, но Юве бързо стигна до пълния обрат. В 14-ата минута стана 1:1 след автогол на Самир, а в 21-ата Сами Кедира направи 1:2. Малко след началото на втората част Данило бе точен за 2:2.

Под проливния дъжд на "Дачия Арена" футболистите на Масимилиано Алегри демонстрираха класата си и напълно заслужено прекъснаха серията си от един месец без победа в Серия "А". Ювентус нямаше успех в първенството от 23 септември - 4:0 над Торино.

До края на двубоя в Удине блесна Сами Кедира, който вкара още две попадения и оформи хеттрика си, а по веднъж точни бяха Даниеле Ругани и Миралем Пянич.

С изразителната победа Ювентус сплаши основните си конкуренти Наполи, Интер и Лацио, които се размечтаха за титлата през този сезон. "Старата госпожа" събра 22 точки и вече е само на три зад лидера Наполи. Вторият Интер има 23.