3. Юве се измъкна от зоната на изпадащите с хеттрик на Красич

Юве се измъкна от зоната на изпадащите с хеттрик на Красич

„Старата госпожа” отнесе Каляри с 4:2

Ювентус най-сетна записа изразителна победа в Серия „А”, налагайки се като домакин на Каляри с 4:2.

С основен принос за успеха на торинци бе дошлият от ЦСКА (Москва) за сумата от 15 милиона евро сръбски национал Милош Красич, реализирал хеттрик в последната среща от петия кръг на Серия „А”.

Крилото откри резултата в 13-ата, удвои в 34-ата и вкара последния гол за Юве в 70-ата минута на двубоя.

Двата гола за гостите вкара Алесандро Матри, който бе точен в 20-ата и в 81-ата минута на мача, а четвъртото попадение за Юве бе дело на Леонардо Бонучи и дойде в 57-ата минута.

Така Ювентус се измъкна от зоната на изпадащите отбори, след като събра седем точки в своя актив и вече е 10-и, докато Каляри остана 11-и с шест точки от пет мача.

Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)