3. Юве разнищи Лече - 4:0 (видео)

Юве разнищи Лече - 4:0 (видео)

Торинци вече излизат от кризата

Възраждащият се италиански колос Ювентус постигна впечатляваща домакинска разгромна победа с 4:0 над Лече.

Момчетата на Луиджи Дел Нери тотално надиграха гостите и заслужено стигнаха до крайния успех в мача.

Двубоят се игра пред скромните 24 хиляди души на стадион "Олимпико" в Торино.

Резултатът в тази среща откри новото лятно попълнение на домакините Алберто Акуилани, който се възползва от прецизен пас на Клаудио Маркизио и със силен удар от 25 метра не остави шансове на стража на гостите Антонио Росати.

В 34-ата минута Фелипе Мело удвои преднината на торинцо с гол от дузпа, отсъдена за нарушение на Андреа Рисполи срещу Милош Красич.

Класическият резултат стана факт в 44-ата минута, а автор на гола стана Фабио Куалиарела.

Бившият ас на Наполи засече с глава центриране на Милош Красич и покачи преднината на своите на 3:0.

Последното попадение в срещата падна в 82-ата минута и бе дело на Алекс Дел Пиеро, който влезе като резерва. Ветеранът прониза стража на гостите с мощен удар от точката за изпълнение на дузпата.

След срещата, Юве е на 5-ото място в класирането с 11 точки в актива си

ЮВЕНТУС - ЛЕЧЕ 4:0
1:0 Акуилани 13
2:0 Мело 34 дузпа
3:0 Куалиарела 44
4:0 Дел Пиеро 82

ЮВЕНТУС: Сторари, Киелини, Григера, Де Челие, Бонучи, Мело (65 - Сисоко), Маркизио, Акуилани (77 - Пепе), Красич, Куалиарела (78 - Дел Пиеро), Амаури.

Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)