3. Юве и Киево с равенство (видео)

Юве и Киево с равенство (видео)

„Бианконерите” записаха 18-и пореден мач без загуба след 1:1 срещу „летящите магаренца”

Ювентус записа 18-и пореден мач без загуба във всички турнири, след като стигна до драматично равенство 1:1 в гостуването си на Киево от 17-ия кръг на Серия „А”.

Българският халф в състава на домакините Радослав Кирилов не попадна в групата за мача. „Летящите магаренца” обаче могат да съжаляват за ремито във Верона, тъй като още в 17-ата минута на срещата получиха правото да изпълнят дузпа, която обаче бе пропиляна от Марколини.

Точно 13 минути след пропуска от бялата точка Ювентус отвърна на удара с попадение, изработено от нападателната двойка на тима, в асистент на което се превърна Винченцо Якуинта, а в реализатор - Фабио Куалярела.

Седем минути след подновяването на играта обаче юношата на гостите Мануел Джиандонато получи първия червен картон в професионалната си кариера и остави „Старата госпожа” с човек по-малко на терена.

Домакините обаче не успяха да се възползват от численото си предимство, макар в крайна сметка дастигнаха до равенството, след като в продължението на срещата Серджио Пелисиер се възползва от пас на резервата Пабло Лауро и донесе точката на своите.

След ремито Юве е на четвърта позиция във временното класиране с 31 точки в своя актив, на пет зад лидера Милан, докато Киево вече е 10-и с 21 точки от 17 изиграни мача.

Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)