3. Уест Хем се справи с "вълците", Скамака обра овациите с представянето си (ВИДЕО)

Лондончани взеха важни три точки

Уест Хем победи Уулвърхемптън с 2:0 на „Лондон Стейдиъм“ в мач от деветия кръг на Висшата лига, като по този начин се измъкна от зоната на изпадащите, но закова „вълците“ там. „Чуковете“ са 15-и със 7 точки, Уулвс е 18-и с 6.

Джанлука Скамака бе близо до откриване на резултата в 17-ата минута, когато овладя рикоширала топка, преодоля съперников бранител и стреля, но топката профуча на сантиметри от левия страничен стълб.

В 29-ата минута Уест Хем все пак поведе чрез Скамака, който с прекрасен изстрел от границата на наказателното поле с много сила прати топката в мрежата.

Джаред Боуен удвои аванса на своя тим в 54-ата минута, намирайки отскочила топка в наказателното поле по прецизен начин, с което не остави шансове на вратаря.

Уулвърхемптън стигна до попадение в 73-ата минута чрез Диего Коща, но то не бе зачетено заради засада.