3. Уест Хем оглави Висшата лига (ВИДЕО)

Уест Хем оглави Висшата лига (ВИДЕО)

"Чуковете" ликуват в Брайтън

Уест Хям е новият лидер във Висшата лига, след като удари с 3:1 като гост Брайтън с 3:1 в късния съботен мач. Привлеченият от Саутхямптън през лятото Джеймс Уорд-Праус откри резултата за Уест Хям в 19-ата минута след асистенция на Михаил Антонио. Тимът на Дейвид Мойс предприе интересна тактика и остави изцяло инициативата на "чайките". До почивката гостите от Лондон бяха направили едва 31 подавания, но това се оказа печеливш ход.

Джарод Боуен покачи на 2:0 в 58-ата минута, а Антонио направи преднината на тима от Лондон класическа пет минути по-късно. Тимът на Франческо Де Дзерби успя да стигне само до почетно попадение на Паскал Грос десет минута преди края на редовното време на мача. За Брайтън поражението бе първо през кампанията след два успеха.

В същото време носителят на трофея в Лигата на конференциите записа втора впечатляваща победа след 3:1 над Челси преди седмица. "Чуковете" имат 7 точки, но и по-добра голова разлика, изпреварвайки Тотнъм и Арсенал.

ОБЗОР: Арсенал и Астън Вила с победи, Юве падна вкъщи (ВИДЕО)

Вижте всички резултати от Шампионската лига

Шави вариант за Манчестър Юнайтед

Бившият треньор на Барселона Шави Ернандес е един от вариантите за заместник на Ерик тен Хаг в Манчестър Юнайтед

Голмайсторът на Байер пропуска мач заради автомобилна катаствофа

Голмайсторът на Байер Леверкузен Виктор Бонифейс ще пропусне гостуването на Брест в сряда в Шампионската лига, тъй като е пострадал при автомобилна катастрофа

Монако е на върха в Шампионската лига (ВИДЕО)

След разгромен домакински успех с 5:1

Гол от корнер вдъхнови Милан за дебютна победа в Шампионска лига (ВИДЕО)

„Росонерите“ биха с 3:1 у дома 10 от Брюж