3. Тревога в Наполи: Кварацхелия се върна с контузия от лагера на Грузия

Тревога в Наполи: Кварацхелия се върна с контузия от лагера на Грузия

Крилото на партенопеите ще премине прегледи в близките часове

Звездата на Наполи Хвича Кварацхелия притесни треньорския щаб след участието си в мачовете на националния отбор на Грузия от Лигата на нациите. 23-годишното крило бе заменен принудително през второто полувреме на мача с Албания (1:0) и на този етап състоянието му не е ясно.

"След като получи удар през първото полувреме, Квара игра с болки през втората част. Той искаше да остане на терена възможно най-дълго, защото е отборен играч. Ние обаче имахме нужда от повече движение в края и затова го замених със Зурко, който се справи добре", заяви по този повод селекционерът на Грузия Вили Саньол.

Кварацхелия вече се прибра в Неапол, където ще бъде прегледан от лекарите на Наполи. Първоначалните прогнози са, че трявмата не е сериозна, но все пак на "Диего Марадона" не искат да избързват, преди да видят резултатите от изследванията му. На този етап участието му в предстоящия мач с Каляри е под въпрос.

Барселона иска да задържи Левандовски още един сезон

Полският нападател ще е основният стрелец на тима и догодина

Кирил Десподов отнесе глоба от ПАОК

Гръцкият гранд глоби играчите за слабите резултати

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши

Френският халф наруши мълчанието си около допинг скандала

Наполи мина и през Комо с 3:1, за да оглави Серия А (ВИДЕО)

Новакът успя да стигне до 1:1 на почивката, но капитулира след нея

Спалети обяви националите на Италия за Белгия и Израел

Името Малдини отново ще облече екипа на "Скуадра Адзура"

Артета хвали постоянството на Арсенал

Мениджърът на "топчиите" е доволен от добрата форма на отбора му от старта на сезона