3. Татко Карло потегли с "Отличен 6" начело на Реал Мадрид (ВИДЕО+СНИМКИ)

Татко Карло потегли с "Отличен 6" начело на Реал Мадрид (ВИДЕО+СНИМКИ)

Кристиано Роналдо наниза два гола за разгрома с 6:0 над новака в Чемпиъншип Борнемут

По фантастичен начин дебютира Карло Анчелоти начело на Реал (Мадрид). "Белите" имаха за съперник в първата си контрола от предсезонната подготовка скромен отбор, новакът във Чемпиъншип (второто ниво на Англия) Борнемут, но постигнаха разгромна победа с 6:0 при гостуването си на Острова.

Две от новите попълнения Иско и Дани Карвахал дебютираха като титуляри, а Ияраменди остана резерва, след като страдаше от лека травма през седмицата. Любопитно е, че на вратата започна Диего Лопес, а не Икер Касияс. Основна фигура в състава естествено отново е Кристиано Роналдо.

Португалецът откри резултата в 22-ата минута от пряк свободен удар. Отново той в 40-ата мин. прониза вратата на англичаните завършвайки многоходова атака на своя отбор. Само 3 минути по-късно след шут на Сами Кедира и лек рикошет от крака на футболист на Борнемут резултатът стана 3:0.

Веднага след почивката за испанците се разписа и Гонсало Игуаин, а в 68-ата мин. след индивидуална акция точен бе Анхел ди Мария. Крайният резултат в 82-ата минута оформи бразилският халф Каземиро, който бе върнат в Реал, след като последните три години прекара под наем в Сао Пауло, а преди това бе играл само във втория отбор на мадридчани.
Турция обърна Исландия в голово шоу

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?