3. Стенли донесе реми на Вила с красив гол на "Гудисън" (видео)

Стенли донесе реми на Вила с красив гол на "Гудисън" (видео)

Българският капитан на „винените” се отчете с гол от дистанция за 2:2 срещу „карамелите”

Капитанът на Астън Вила и българския национален отбор Стилиян Петров се разписа при равенството 2:2 на клуба си с Евертън в мач от 4-ия кръг на Висшата лига.

Домакините поведоха в резултата в 19-та минута след на Леон Осмън отблизо след добър пас на Кейхил. Вила трябваше да чакат до 63-та минута, когато Петров изравни с чудесен удар от далечно разстояние.

Радостта все пак бе кратка, тъй като в 68-та минута Делф фаулира за дузпа Ягиелка, а от бялата точка Лейтън Бейнс направи 2:1.

В 82-та минута Габи Агбонлахор обаче донесе точката на тима си след гол с глава. Така Вила вече има 7 точки в своя актив и заема седмата позиция в класирането, докато Евертън са с три по-малко и логично са с три места по-надолу в подреждането.