3. ШОУ НА "КАМП НОУ": Гризман и Меси наказаха Бетис (ВИДЕО)

ШОУ НА "КАМП НОУ": Гризман и Меси наказаха Бетис (ВИДЕО)

Лео влезе от пейката и се развихри, червен картон прекърши гостите

Барселона победи с 5:2 Бетис в мач от деветия кръг на Ла Лига. Каталунците започнаха без Лионел Меси, но се наложи да влиза още на почиката, когато резултатът беше 1:1.  Ажетинецът вкара два гола, с по един се отчетоха Осман Дембеле, Педри и Антоан Гризман, който изпусна и дузпа, по пък подаде за първото попадение. Гостите пък играха с човек по-малко след 60-ата минута.

Още в петата минута Антоан Гризман можеше да открие редзултата, но встрани от вратата. Секунди по-късно Ансу Фати също бе близо до гола, но и той не намери целта. В 8-ата Бускетс бе близо до това да си отбележи автогол, а секунди по-късно Уилям Карвальо стреля с глава след центриране от кронер, но Тер Щеген спаси.

Барселона поведе в 22-ата минута. Дембеле стреля мощно с левия крак, а топката мина през пръстите на Браво, за да се озове в мрежата на Бетис. Четири след това Гризман пропусна да удвои аванса на каталунците.

В 30-ата минути Ансу Фати бе фаулиран в наказателното поле на Бетис. Главният съдия посочи бялата точка. С изпълнението се нае Антоан Гризман, но пропусна. Така се стигна до добавеното време на първото полувреме, когято Бетис изравни чрез Санабрия, който засече центриране в наказателното поле.

Мсе появи на терена през втората част и това веднага оказа влияние. Той пропусна подаване на Алба към него и по този начин остави Гризман на празна врата. Този път французинът този път нямаше как да изпусне - 2:1.

Десетима минути след това главният съдия отсъди втора дузпа за Барселона след игра с ръка на Манди, който беше изгонен. Този път зад топката застана Лионел Меси и не остави шансове на Браво.

В 72-ата минута Алекс Морено проби отляво и подаде към Лорен, който вкара втори гол за Бети. В 82-ата Лионел Меси отново се разписа. Крайният резултат оформи Перди в заключителните минути на двубоя. Това беше първото му пжопадение в Ла Лига.