3. ШОК! Парма спъна Ювентус с гол в продължението! (ВИДЕО)

ШОК! Парма спъна Ювентус с гол в продължението! (ВИДЕО)

Две попадения на Роналдо не стигнаха на шампионите да спечелят в Торино

Кристиано Роналдо вкара два гола, но Ювентус не можа да спечели срещу Парма домакинството си от 22-ия кръг на Серия "А". Двата отбора напраха 3:3, като това беше едно третото равенство на шампионите от началото на сезона. Те все още нямат загуба и въпреки издънката водят  с девет точки пред втория Наполи. Парма е 11-а позиция с 29.

Отсъствието на централните защитници Джорджо Киелини и Леонардо Бонучи, които са с контузии, оказа огромно влияние и за първи път през сезона Юве допусна три гола в един двубой.

Първото полувреме не предвещаваше драмата, която очакваше зрителите на стадиона в Торино след почивката. Кристиано Роналдо откри в 36-ата минута. Португалецът беше оставен сам на чиста позиция, подхлъзна се, но успя да стреля. Получи се лек рикошет и Сепе изгледа как топката влиза в мрежата му за 1:0.

Четири от следващите пет попадение паднаха в разстояние на 12 минути. Първо Даниеле Ругани покачи на 2:0 в 62-ата след асистенция на португалската звезда, но Антонио Барила (64) бързо върна гостите в мача.

Роналдо отново удвои преднината на шампионите в 66-ата минута, преди Жервиньо да се разпише във вратата на Матия Перин със страхотно попадение с пета. Така се стигна до продължението, когато отново бившият нападател на Рома беше точен, за да оформи крайното 3:3!

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1