3. Севиля се завърна с мощ (ВИДЕО)

Севиля се завърна с мощ (ВИДЕО)

Тимът на Юлен Лопетеги надигра като гост с 3:0 ФК Карабах

Севиля започна с убедителна победа участието си в Лига Европа. Тимът на Юлен Лопетеги надигра като гост с 3:0 ФК Карабах. Българинът в състава от на отбора от Азербайджан - Симеон Славчев, остана сред резервите и не се появи в игра. Испанците наложиха волята си след почивката след попадения на Хавиер Ернандес (62), Мунир Ел Хадади (78) и Оливер Торес (85).

Гостите от “Рамон Санчес Писхуан” често се доближаваха до гола през първото полувреме. В седмата минута Хавиер Ернандес - Чичарито не уцели вратата, след като получи на добра позиция. В 15-ата мексиканецът насочи прекалено високо с глава. В 21-вата Жоан Жордан центрира от корнер и вратарят Бегович имаше сериозни проблеми преди да улови пред голлинията. В 29-ата Хюсеинов беше непокрит зад гърба на Серхио Ескудеро, но стреля прекалено високо. Минута по-късно стражът на домакините изби след много опасен удар на Мунир Ел Хадади.

В 34-ата топката се отклони от гредата след голов опит на Хайме Ромеро.
След почивката момчетата на Юлен Лопетеги повишиха ефективността си и реализираха попадения. Новата придобивка Чичарито откри в 62-рата минута след хубав пряк свободен удар - 0:1. В 78-ата испанците нанесоха удар на контраатака. Евер Банега изведе брилянтно Мунир, който сам срещу вратаря завърши в стил "Меси", копвайки над тялото на стража - 0:2. В 85-ата дебютантът Алехандро Посо центрира и друго ново попълнение - Оливер Торес, се разписа за 0:3.
Балотели пред завръщане в Серия А

Нападателят Марио Балотели е пред завръщане в Серия А

Вратар отказа повиквателна от Нагелсман

Вратарят на Фулъм Бернд Лено заяви, че е отказал поканата на националния селекционер на Германия Юлиан Нагелсман