3. Роналдо посвети свой гол на Еузебио (ВИДЕО)

Роналдо посвети свой гол на Еузебио (ВИДЕО)

Нападателят на Реал (Мадрид) Кристиано Роналдо отбеляза гол №400

Нападателят на Реал (Мадрид) Кристиано Роналдо отбеляза гол №400 в своята кариера. Снощи Реал на свой терен победи Селта с 3:0, а Роналдо се разписа два пъти в последните 10 минути на срещата и посвети едно от попаденията на легендарния си португалски сънародник Еузебио, който почина в неделя на 71-годишна възраст.

Вторият му гол в самия край на мача стана №400 в професионалната му кариера. 353 попадения той е вкарал за клубовете си Спортинг, Манчестър Юнайтед и Реал, а точен за Португалия е бил 47 пъти.

Мачът на "Бернабеу" започна с минута мълчание в памет на Еузебио. Футболистите на Реал, прегърнати в центъра, наблюдаваха на таблото кадри с лика на великия нападател, при което Роналдо не успя да сдържи сълзите си.

След първия си гол в 82-ата минута соченият за наследник на "Черната пантера" нападател вдигна ръката си към небето, посвещавайки го на легендата.

Кантона: Да уволниш Сър Алекс от Юнайтед е скандално

Френската легенда не одобрява хода на ръководството на "червените дяволи"

Балъков става треньор в Северна Македония?