3. Рома спря черната серия с гол от съблекалнята (ВИДЕО)

Рома спря черната серия с гол от съблекалнята (ВИДЕО)

Дебютно попадение на турски младок носи първи успех на „вълците” за годината

Рома най-после постигна победа!

„Вълците” спряха негативната серия, стартирала още през миналата година, която включваше седем мача във всички турнири без успех, налагайки се над Верона с 1:0.

Минималният триумф в срещата от XXIII кръг на италианската Серия А бе и първи за тима като гост от три месеца насам.

Верона пък така и не успя да се възползва от численото си предимство, получено скоро след почивката.

Лоренцо Пелегрини бе изгонен с директен червен картон в 51-ата минута, но въпреки това домакините нанесоха само един точен удар през целия мач.

Единственото попадение в срещата падна още в първата минута и бе дело на Ченгиз Ундер.

Това е дебютен гол на 20-годишния турски национал, закупен от Истанбул ББ това лято срещу над 13 млн. евро, с екипа на Рома.

Благодарение на него обаче столичани вече имат 44 точки и изостават само на една от четвъртия Интер.

Балотели пред завръщане в Серия А

Нападателят Марио Балотели е пред завръщане в Серия А

Вратар отказа повиквателна от Нагелсман

Вратарят на Фулъм Бернд Лено заяви, че е отказал поканата на националния селекционер на Германия Юлиан Нагелсман