3. Рома надделя трудно над Карпи (ВИДЕО)

Рома надделя трудно над Карпи (ВИДЕО)

"Римските вълци" се наложиха с 3:1 за четвъртия си пореден успех при Спалети

Рома  постигна трудна победа като гост над Карпи в среща от 25-ия кръг на Серия А. „Римските вълци” се наложиха с 3:1 с попадения на Лукас Дин, Един Джеко и Мохамед Салах.Точен за Карпи бе Кевин Ласаня.

Това бе четвърта поредна победа за Рома под ръководството на старши треньора Лучано Спалети.

Всички голове паднаха през второто полувреме. В 56-ата минута Дин даде преднина на „римските вълци”. Пет минути по-късно обаче Ласаня изравни.

В заключителните моменти на двубоя босненският национал върна преднината на Рома. Джеко беше точен в 84-ата минута, а в 60 секунди по-късно Салах оформи крайния резултат.

Така Рома събра 47 точки в актива си и временно излезе на трето място. Карпи остава предпоследен с 19 точки и остава на цели пет от спасителния бряг, където засега се намира Сампдория.

Соланке: Винаги съм вярвал, че ще се върна в националния отбор

Нападателят на Тотнъм получи повиквателна за "трите лъва"

Италианската федерация обяви датите за Суперкупата

Интер-Аталанта ще бъде първият мач в програмата на 2 януари, докато Ювентус - Милан ще се проведе на 3 януари