3. Реал пак би Атлетик, Иско отново блести (ВИДЕО)

Реал пак би Атлетик, Иско отново блести (ВИДЕО)

„Кралския клуб” се наложи с 3:1 и запази 100-процентовия си актив през сезона

Испанският колос Реал (Мадрид) регистрира осма поредна победа над Атлетик Билбао, налагайки се над баските с 3:1 в домакинството си от третия кръг на „Ла Лига”.

Така „Белия балет” записа осми последователен успех под ръководството на новия си треньор Карло Анчелоти и се изравни по точки с изненадващия водач в таблицата Виляреал.

„Кралския клуб” реши всичко още до почивката, тъй като успя да вземе аванс от две попадения и на практика реши мача.

Резултатът пред 72 231 зрители на стадион „Сантяго Бернабеу” откри лятната покупка Иско, който измести от стартовия състав Месут Йозил и в 26-ата минута вкара втория си гол в две срещи с екипа на домакините.

Младият испанец се разписа отблизо след прецизен пас на Карим Бензема, а в даденото от рефера продължение на първата част Кристиано Роналдо вкара с глава след центриране на Анхел ди Мария.

След паузата Реал продължи да диктува събитията на терена и в 72-ата минута Иско се разписа след показна атака, при която Бензема напредна по левия фланг на атаката и го намери непокрит на границата на наказателното поле, откъдето бившият ас на Малага овладя топката и с второто си докосване я прати в мрежата – 3:0.

След това последва отпускане в редиците на „Белия балет” и гостите се възползваха от това в 81-ата минута, когато резервата Ибай Гомес прониза отблизо Диего Лопес, който за пореден път започна като титуляр за сметка на емблемата Икер Касияс.

След срещата Реал остана с пълен точков актив след три мача, докато Атлетик за първи път остана с празни ръце от началото на кампанията и има 6 точки от 3 срещи.

Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?