3. Реал без проблеми за купата срещу третодивизионен тим (ВИДЕО)

Реал без проблеми за купата срещу третодивизионен тим (ВИДЕО)

"Кралете" биха Алкояно с 4:1 като гости, Бензема с 2 гола и 2 асистенции

Отборът на Реал (Мадрид) направи огромна крачка към класиране за следващата фаза на турнира за Купата на Краля, след като в първия мач от 4-я кръг тази вечер биха третодивизионния Алкояно с 4:1. Мачът се игра на стадион "Ел Колао", а реваншът на "Сантяго Бернабеу" е на 28-и ноември.

Старши треньорът на гостите Жозе Моуриньо пусна в игра голяма част от юношите и резервите на "кралския клуб".

Мачът обаче започна лесно за "белия балет" и в 22-ата минута Карим Бензема с глава даде аванс на мадридчани.

Натискът на столичани продължи и в 35-ата минута Бензема изведе Кака на изгодна позиция, а бразилецът не сгреши за 2:0.

През втората част хората на Моуриньо продължиха да доминират и в 67-ата минута Бензема отново се превърна в асистент - този път на Хосе Родригес, който вкара за 3:0.

13 минути преди края домакините вкараха почетен гол, дело на Лара, а в 88-ата Карим Бензема оформи крайното 4:1 след асистенция на Мората.

Милан иска двама датчани

Милан проявява сериозен интерес към халфовете на датския национален отбор Мортен Френдруп и Андреас Олсен

Влахович напуска Ювентус?

Бъдещето на Душан Влахович в Ювентус остава под въпрос

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група

Бунт срещу Мбапе във Франция

Призоваха Дешан да отнеме капитанската лента на нападателя

Сърбия с първи успех в Лигата на нациите, победи Швейцария у дома (ВИДЕО)

В Лесковат сърбите надделяха с 2:0

Португалия се справи с Полша при визитата си, Роналдо с нов рекорден гол (ВИДЕО)