Рангелов заби два гола за Енерги при загубата с 2:3 от Айнтрахт

Енерги загуби нещастно с 2:3 от Айнтрахф (Фр) в мач от деветия кръг на немската Бундеслига. Още в 8-ата минута Димитър Рангелов изведе напред своите, като се възползва от подаване от тъч на Кагдас и грешка на Галиндо и без проблеми даде предимство от един гол на Енерги. Окрилени от развитието на мача, възпитаниците на треньора Боян Прашникар продължиха да натискат и в 13-ата минута Рост имаше перфектна възможност да удвои, но изпусна от чиста позиция. Само две минути по-късно обаче отново Рангелов беше на точното място. Скела центрира от пряк свободен удар, Ривич продължи с глава към българина и от малка дистанция той не остави шанс на вратаря на Айнтрахт Николов. През първото полувреме домакините бяха господари на терена имаха още няколко възможности за гол, които бяха изпуснати от Скела, Рангелов и Митерски. В 39-ата минута Финк върна едно попадение за Айнтрахт, а през втората част на мача гостите от Франкфурт успяха да обърнат развоя на срещата с голове на Фенин в 68-ата минута и Либерпулос в 74-ата минута на мача. След този мач Енерги заема последното 18-то място в Шампионата с пет спечелени точки.

Енерги загуби нещастно с 2:3 от Айнтрахф (Фр) в мач от деветия кръг на немската Бундеслига. Още в 8-ата минута Димитър Рангелов изведе напред своите, като се възползва от подаване от тъч на Кагдас и грешка на Галиндо и без проблеми даде предимство от един гол на Енерги. Окрилени от развитието на мача, възпитаниците на треньора Боян Прашникар продължиха да натискат и в 13-ата минута Рост имаше перфектна възможност да удвои, но изпусна от чиста позиция. Само две минути по-късно обаче отново Рангелов беше на точното място. Скела центрира от пряк свободен удар, Ривич продължи с глава към българина и от малка дистанция той не остави шанс на вратаря на Айнтрахт Николов. През първото полувреме домакините бяха господари на терена имаха още няколко възможности за гол, които бяха изпуснати от Скела, Рангелов и Митерски. В 39-ата минута Финк върна едно попадение за Айнтрахт, а през втората част на мача гостите от Франкфурт успяха да обърнат развоя на срещата с голове на Фенин в 68-ата минута и Либерпулос в 74-ата минута на мача. След този мач Енерги заема последното 18-то място в Шампионата с пет спечелени точки.

Халфът на „гражданите“ иска златен дубъл

Драма: Юве се спаси от 0:3 с късни голове за 6-о поредно реми (ВИДЕО)

Болоня поведе с класика, но изпусна успеха

Шиърър: Белингам може да направи Англия европейски шампион

„Твърдо вярвам, че отборът никога не е имал по-сериозен шанс да вземе голям турнир“

Деклан Райс: Ще станем още по-добри