3. Пореден срам за Интер, "нерадзурите" не можаха да бият опашкаря вкъщи (ВИДЕО)

Пореден срам за Интер, "нерадзурите" не можаха да бият опашкаря вкъщи (ВИДЕО)

Парма и Торино с минимални победи (ВИДЕО)

Отборът на Интер продължава със затъването си напоследък, след като днес не успя да победи опашкаря Катания, завършвайки наравно 0:0. Срещата се игра на стадион "Джузепе Меаца" и бе от програмата на 21-ия кръг на италианската Серия "А". Двубоят се игра пред погледите на президента Ерик Тохир и неговия предшественик Масимо Морати, които бяха в официалната ложа на миланския стадион.

Преди почивката "нерадзурите" пропуснаха 2-3 гола, като най-близо до отбелязване на попадение бе Диего Милито, но вратарят Алберто Фризон спаси. През второто полувреме пък Родриго Паласио прати топката в гредата. Изгубените две точки днес лишиха трикратните еврошампиони от възможността да се приближат до третия Наполи, който снощи врътна хикс у дома с Киево.

В друг мач от този 21-и кръг на калчото тимът на Парма стигна до ценно 1:0 у дома над Удинезе, като единственият гол в мача бе дело на Амаури в 35-ата минута.

На стадион "Олимпико" в Торино пък, местният едноименен тим се наложи също с 1:0, но над състава на Аталанта. В герой за "биковете" се превърна Черчи, който бе точен от дузпа в 60-ата минута.