3. Погба бележи в традиционния празник на Ювентус

Погба бележи в традиционния празник на Ювентус

Манджукич получи травма, а феновете прекратиха мача между "А" и "Б" отбора и се снимаха с любимците си

Пол Погба вкара единствения гол, Симоне Дзадза удари греда, а Марио Манджукич получи травма на традиционния мач между „А” и „Б” отборите на Ювентус. Всяка година „бианконерите” завършват лятната си подготовка със своеобразна контрола между собствените играчи на базата „Вилар Пероса”.

Днес бяха изиграни едва около 70 минути, тъй като мачът бе прекратен от десетки дружелюбни фенове, нахлули на терена, за да се снимат с любимците си.

Звездите от първия отбор излязоха на терена с трофея за Суперкупата на Италия, спечелен след 2:0 над Лацио в началото на август.

Погба, който взе свещения в Ювентус №10, днес бе изпробван в нова роля като плеймейкър пред защитата в обичайната досега позиция на напусналия Андреа Пирло.

Дзадза удари греда, а Коман накара вратаря да спасява, а Погба откри резултата с блестящ фалцов удар с левия крак в далечния ъгъл.

Манджукич обаче получи неприятен удар и се оттегли на скамейката с лед върху дясното коляно. Гледката бе смущаваща за треньора Масимилиано Алегри след травмите на Маркизио, Мората и Кедира.

Дибала влезе след почивката и впечатли с някои зрелищни отигравания, а след 70 минути игра феновете превзеха терена и сложиха край на контролата с много прегръдки и снимки със своите герои.
Милан докосва върха след класика за 5 минути (ВИДЕО)

„Росонерите“ не дадоха шанс на Лече – 3:0

Дортмунд се развихри за обрат от 0:2 до 4:2 (ВИДЕО)

На Острова: Сити ще се размине с тежките наказания

Сензационен обрат в делото срещу шампионите за 115 нарушения на финансовия феърплей

Мота: Офанзивната фаза не е един играч, а целият отбор

„Преживях толкова много хубави моменти в Дженоа"

Пеп за Родри: Претърпя операция, сезонът за него приключи