3. Петър Чех: Поемам вината за двете поредни равенства

Петър Чех: Поемам вината за двете поредни равенства

Вратарят направи две важни грешки при ремитата срещу Уигън и Тотнъм

Вратарят на Челси Петър Чех заяви, че той е виновен за допуснатите голове срещу Уигън и Тотнъм, които доведоха до две поредни ремита по 1:1 във Висшата лига за „сините” от Лондон.

В последните минути ма “DW” чехът изпусна кълбото  право в краката на Жорди Гомес за изравнителния гол.

В дербито срещу Тотнъм на „Уайт Харт Лейн” отново той имаше вина за гола на противника, като не можа да се намеси добре при едно центриране на Гарет Бейл и Емануел Адебайор засече в мрежата.

„За жалост, когато топката дойде, бях малко закъснял и Адебайор вкара, но центрирането беше чудесно. Разминах се на сантиметри”, обяснява Чех.

За гафа срещу Уигън той обяснява: „Вкараха ни гол в последните две минути. Не можах да видя добре топката и тя попадна в друг играч на Уигън, който вкара. Беше жалко, но понякога и това се случва”, съжалява стражът.
Проблемите за Алаба продължават

Дейвид Алаба няма да се възстанови от контузията си в коляното до януари

Разкриха причината за смъртта на Балдок

Причината за смъртта на Джордж Балдок е удавяне

Северна Ирландия повика нападател за мача с България

Селекционерът на националния отбор на Северна Ирландия Майкъл О'Нийл повика снощи още един нападател за предстоящите два мача от турнира на УЕФА Лига на Нациите