3. Партизан на прага на плейофите след геройска победа в Алкмаар, Адурис класира Атлетик (ВИДЕО)

Бандаловски с цял мач и жълт картон, Божинов игра накрая

Партизан записа изключително важна победа с 2:1 като гост на АЗ Алкмаар и е на път да се класира за плейофите на Лига Европа. В мач от петия кръг в група “L” „гробарите” осъществиха пълен обрат.

Иван Бандаловски записа цял мач и жълт картон в 26-ата минута, докато Валери Божинов се появи в игра в 85-ата минута, 4 преди победния гол, дело на Андрия Живкович след страхотен пробив на Абубакар Умару. Иначе Дос Сантос изведе домакините в 48-ата минута, но Умару изравни в 65-ата, а после се отличи и с ключова асистенция.

По този начин Партизан зае второто място в групата с актив от 9 точки, с 3 повече от Аугсбург, който загуби у дома срещу Атлетик Билбао с 2:3 и който е гост в Белград в последния кръг. „Гробарите” имат и предимство в директните мачове след победата в Аугсбург с 3:1.

В Германия имаше два обрата, като в герой за гостите се превърна Ариц Адурис. Билбао се класира за плейофите.

Александър Павлович се присъедини към лагера на Германия

Халфът Александър Павлович от Байерн Мюнхен се присъедини към лагера на германския национален отбор по футбол преди мача от Лигата на нациите срещу Нидерландия

Ливърпул иска играч на Борусия Д

Ливърпул проявява сериозен интерес към Джейми Гитънс и дори изпраща скаути за мачовете на Борусия Дортмунд и младежкия национален отбор на Англия

Кан: Нюбел е предимство за титулярен вратар на Германия

Легендарният вратар Оливер Кан не вижда фаворит в надпреварата за титулярната позиция в германския национален отбор по футбол между Александър Нюбел и Оливер Бауман

Милан иска двама датчани

Милан проявява сериозен интерес към халфовете на датския национален отбор Мортен Френдруп и Андреас Олсен

Влахович напуска Ювентус?

Бъдещето на Душан Влахович в Ювентус остава под въпрос

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група