3. Оуен оповести, че напуска Юнайтед през лятото

Оуен оповести, че напуска Юнайтед през лятото

"Сега планирам да си почина малко и да обмисля бъдещето си", коментира нападателят

Майкъл Оуен ще напусне Манчестър Юнайтед през лятото. Мениджърът на „червените дяволи" Алекс Фъргюсън реши да не предлага нов договор на ветерана.

Бившият английски национал изкара три сезона на „Олд Трафорд",  но през току-що завършилия влизаше в игра изключително рядко, Оуен все пак ще бъде запомнен с победния си го в добавеното време при успеха с 4:3 над Сити по време на първата си година в Юнайтед.

„Мениджърът ме информира след бенефиса на Хари Грег в четвъртък, че няма да ми предложи нов договор. Обожавах всяка минута, която прекарах на терена с екипа на този фантастичен отбор. Сега планирам да си почина малко и да обмисля бъдещето си", коментира самият Оуен.

Ливърпул иска играч на Борусия Д

Ливърпул проявява сериозен интерес към Джейми Гитънс и дори изпраща скаути за мачовете на Борусия Дортмунд и младежкия национален отбор на Англия

Кан: Нюбел е предимство за титулярен вратар на Германия

Легендарният вратар Оливер Кан не вижда фаворит в надпреварата за титулярната позиция в германския национален отбор по футбол между Александър Нюбел и Оливер Бауман

Милан иска двама датчани

Милан проявява сериозен интерес към халфовете на датския национален отбор Мортен Френдруп и Андреас Олсен

Влахович напуска Ювентус?

Бъдещето на Душан Влахович в Ювентус остава под въпрос

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група