3. Отлични новини за Челси: Чех, Тери, Азар и Ето'о тренират преди реванша с Атлетико

Специалния до последно ще държи испанците под напрежение относно своя състав

Отлични новини за Челси преди реванша с Атлетико Мадрид в сряда вечер в полуфиналите на Шампионска лига. Титулярният вратар Петър Чех и капитанът Джон Тери се включиха в днешната тренировка на „сините”. Еден Азар и Самуел Ето’о също тренираха.

Чех пропусна неделния успех с 2:0 над Ливърпул на „Анфийлд”. Той се контузи беше заменен в началото на второто полувреме срещу Атлетико на „Висенте Калдерон” след сблъсък с Раул Гарсия. В същия двубой Джон Тери понесе травма в глезена.

Днес и двамата се появиха на базата Кобнам, като Чех дори заяви пред „Sky Sports”, че е готов да играе още утре срещу „дюшекчиите”. Моуриньо изрично подчерта, че е малко вероятно някой от тях двамата да играе с Атлетико, но това може да се окаже блъф.

Други много важни двама играчи също проведоха заниманието. Еден Азар и Самуел Ето’о се включиха и допълнително повдигнаха настроението в лагерна на лондочани.

Азар за последно игра при успеха с 2:0 над ПСЖ в четвъртфиналите, когато се контузи и заменилият го Андре Шюрле вкара първия гол тогава. Ето’о не е играл от загубата от Съндърланд с 1:2 у дома.
Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?