3. ОБЗОР: Ливърпул се изпоти за 1:0 над РБ Лайпциг (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

ОБЗОР: Ливърпул се изпоти за 1:0 над РБ Лайпциг (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

"Мърсисайдци" са с пълен актив след първите три кръга в Шампионска лига

Ливърпул спечели с 1:0 гостуването си на РБ Лайпциг в третия кръг от основната фаза на Шампионска лига. Единственият гол в мача вкара Дарвин Нуньес в средата на първата част.

Английският гранд вече е с пълен комплект от 9 точки – три мача, три победи, временно второ място в класирането след Астън Вила.

Със средата на първата част дойде първият интересен момент. Опенда бе намерен зад гърба на отбраната и прати топката в мрежата на Ливърпул. Попадението обаче бе отменено заради близо еднометрова засада.

Ответната атака се оказа щастливе за Ливърпул. Цимикас качи топката на главата на Салах, който потърси далечния ъгъл на Гулачи. Там обаче Дарвин Нуньес протегна крак и отне попадението от египтянина, за да го запише на своята сметка - 0:1 в 27-ата минута.

Десетина минути след гола изглеждаше, че Нуньес ще спечели и дузпа за своите. Уругваецът бе препънат от Вили Орбан в наказателното поле, но наказателен удар изненадващо не последва.

Едва в средата на втората част "биковете" застрашиха по-сериозно вратата на Ливърпул. Удар на Бенямин Шешко бе спасен в корнер, а малко след това и Симонс се размина с попадението.

Десетина минути преди изтичането на редовното време Лоис Опенда за втори път вкара топката в мрежата на Келъхър и за втори път видя страничния флаг на съдията.

Френски халф ще замени българина

Брест отново впечатли и спря Байер Леверкузен (ВИДЕО)

Френският тим и "аспирините" събраха по 7 точки

Скандално: Ограбиха шеф на Байерн Мюнхен в Барселона

Той е останал без мобилния си телефон, портфейл и скъп часовник

Барселона на Флик смаза Байерн Мюнхен с 4:1 (ВИДЕО)

Каталунците си го върнаха за 2:8 преди четири години в Шампионската лига

Индзаги вече казал "Да" на Юнайтед за догодина

Специалистът е готов да поеме "червените дяволи" след Тен Хаг

Моуриньо чака медал от Висшата лига

Португалецът следи разследването около Манчестър Сити, което може да му донесе служебна титла

Тен Хаг извика двама тийнейджъри за Фенербахче

Кризата с контузии при "червените дяволи" си оказва влияние

Треньорът на Андерлехт: Ще търсим недостатъците на Лудогорец

Дейвид Хюбърт говори на пресконференцията преди сблъсъка с родния шампион в Лига Европа