3. Новият Ювентус впечатли на старта (ВИДЕО)

Новият Ювентус впечатли на старта (ВИДЕО)

Звездният Комо безсилен в Торино

Революцията на Тиаго Мота в Ювентус започна с гръмко 3:0 над новака Комо на треньора Сеск Фабрегас.

В двубой от 1 кръг на Серия А "Старата госпожа" не се смили срещу привлеклия куп звезди тим от Ломбардия.

Дебют за "бианконерите" направи новият вратар Микеле Ди Грегорио, взет от Монца, Хуан Кабал и Самуел Мбангула.

Именно белгийският талант, който досега се подвизаваше в школата на Юве, откри резултата в 23-ата минута, след като ударът му влетя плътно в ъгъла на Пепе Рейна.

Тимъти Уеа удвои в 45-ата минута, след като се възползва от грешка в защитата на Комо, а ударът му срещна напречната греда, след което тупна зад голлинията.

Сръбският нападател на Ювентус Душан Влахович вкара за 3:0 веднага след почивката, засичайки ефектно с глава, но попадението му бе отменено заради тънка засада.

Още един гол на сръбския национал бе отмен, но бранителят Андреа Камбиазо оформи крайното 3:0 в първата минута на добавеното време на мача.

Извън състава остана Федерико Киеза, който е със статут на ненужен в Торино и за него вече се търси отбор, в който да бъде продаден.

Решено: Италия приема Израел в Удине