3. Новак шокира Барселона насред "Ноу Камп" (ВИДЕО)

Новак шокира Барселона насред "Ноу Камп" (ВИДЕО)

Алавес спечели с 2:1 гостуването си на каталунците

Барселона изненадващо загуби у дома с 1:2 от новака през новия сезон в Примера Алавес. Луис Енрике реши да не включва Меси и Суарес в титулярния състав на тима, като от "атомното трио" единствено Неймар излезе като титуляр.

Барселона наложи тотална доминация на „Ноу Камп”, като владееше през 76% процента от времето топката.

Въпреки сериозната преса на каталунците в полето на гостите, Алавес откри резултата в 39-ата минута, като след центриране на Кико Фемения топката бе овладяна от Дейверсон и бразилецът с точен удар даде преднина за своя тим.

Последваха опасни удари на Неймар и Ракитич, но резултата не се промени повече до почивката.

Барса започна отлично втората част и изравни чрез Жереми Матийо още в 46-ата, след центриране от корнер.

В 64-ата минута след лошо изчистване на Масчерано топката пое Ибай Гомес, който стреля в далечниа на Силесен ъгъл за 2:1.

В игра за домакините през втората част влязоха Меси, Суарес и Иниеста, които обаче не успяха да помогнат на своя тим да избегне загубата пред собствена публика.

Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?