3. Моуриньо се завърна в Челси с минимална победа (ВИДЕО+СНИМКИ)

Моуриньо се завърна в Челси с минимална победа (ВИДЕО+СНИМКИ)

Ромелу Лукаку вкара от дузпа за 1:0 над сборен отбор на Тайланд

Жозе Моуриньо се завърна с победа начело на Челси след минимално 1:0 над сборен отбор на Тайланд. Ромелу Лукаку вкара единствения гол от дузпа в 33-ата минута след спъване на Уолъс в наказателното поле.

Само преди няколко дни същият сборен отбор на Тайланд нанесе поражение на Манчестър Юнайтед в дебюта на Дейвид Мойс.

Специалния заложи на изцяло променен състав за повторния си дебют. Лукаку, който миналия сезон игра под наем в Уест Бромич, водеше атаката, а зад него действаха Кевин де Брюин, Лукаш Пиазон и Андре Шюрле.

Лондончани взеха победата след заучено положение. Де Брюин и Уолъс разиграха добре и бразилецът падна в пеналта. Домакините претендираха, че той е симулирал, но реферът посочи бялата точка и Лукаку не сбърка.

След почивката само Рамиреш и Де Брюин не бяха сменени от титулярите, а Челси продължи да контролира мача, но играеше доста бледо.

Виктор Моузес показа скоростта си на десния фланг, а негов удар и изстрел на Де Брюин бяха спасени от вратаря Кланкилн.

Азар и Ван Гинкел направиха добра комбинация, но ударът на белгиеца беше насочен право във вратаря.

Ван Гинкел и Де Брюин като цяло се стараха най-много и впечатлиха с изявите си в центъра на терена, но дори и без да блести Челси дари Моуриньо с победен старт при завръщането на португалеца в клуба.
Александър Павлович се присъедини към лагера на Германия

Халфът Александър Павлович от Байерн Мюнхен се присъедини към лагера на германския национален отбор по футбол преди мача от Лигата на нациите срещу Нидерландия

Ливърпул иска играч на Борусия Д

Ливърпул проявява сериозен интерес към Джейми Гитънс и дори изпраща скаути за мачовете на Борусия Дортмунд и младежкия национален отбор на Англия

Кан: Нюбел е предимство за титулярен вратар на Германия

Легендарният вратар Оливер Кан не вижда фаворит в надпреварата за титулярната позиция в германския национален отбор по футбол между Александър Нюбел и Оливер Бауман

Милан иска двама датчани

Милан проявява сериозен интерес към халфовете на датския национален отбор Мортен Френдруп и Андреас Олсен

Влахович напуска Ювентус?

Бъдещето на Душан Влахович в Ювентус остава под въпрос

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група