3. Милан най-после победи на "Сан Сиро" (ВИДЕО)

Милан най-после победи на "Сан Сиро" (ВИДЕО)

"Росонерите" надвиха Дженоа с 2:1

Милан най-после победи на "Сан Сиро". "Росонерите" надвиха с 2:1 Дженоа в мач от 31-ия кръг на Серия "А". Анте Ребич откри резултата в 14-ата минута, но в 37-ата минута Матия Дестро изравни. В 68-ата минута Джанлука Скамака си отбеляза автогол.

С успеха миланският гранд събра 66 точки и остава на второ място във временното класиране. "Грифоните" са 14-и с 32 точки.

В 14-ата минута след изпълнение на пряк свободен удар топката попадна в Анте Ребич, който от воле я прати във вратата за 1:0. Малко след това шут на Рафаел Леао бе отразен от Перин.

"Грифоните" стигнаха до изравнителен гол в 37-ата минута, когато Матия Дестро засече с глава центриране от корнер.

В 48-ата минута Пиер Калюлю направи отличен пробив и подаде топката на Ребич, чийто удар мина високо над вратата. Малко след това опасен удар на Чалханоглу профуча над вратата на гостите.

Натискът на Милан се засили и в 62-ата минута удар с глава на Симон Кяер мина над вратата.

В 68-ата минута Джанлука Скамака прати топката в собствената си врата след центриране от корнер.