3. Магията на Роналдо помогна на Ювентус да прекъсне черна серия (ВИДЕО)

Магията на Роналдо помогна на Ювентус да прекъсне черна серия (ВИДЕО)

Португалецът вкара победния гол срещу Сампдория, тимът му дръпна на върха в класирането

Ювентус спечели с 2:1 гостуването си Сампдория от 17-ия кръг на Серия "А". "Бианконерите" бяха загубили последните си две гостувания на ст. "Мараси", но днес прекъснаха тази негативна серия и записаха важни три точки в актива си, с които отново са едноличен лидер в първенството преди изиграването на останалите срещи от кръга.

Пауло Дибала изведе гостите напред, но Джанлука Капрари изравни. Кристиано Роналдо се превърна в герой за торинци, след като вкара с глава победния гол.

В 18-ата минута удар на Гастон Рамирес мина над вратата. Само 60 секунди по-късно гостите удариха. Алекс Сандро подаде на непокрития Пауло Дибала. Без да се колебае аржентинецът простреля Аудеро в левия ъгъл -  0:1.

В 35-ата минута домакините отговориха. Джанлука Капрари бе на правилното място в правилното време, за да овладее рикоширала топка и да простреля Буфон за 1:1.

Равенството се задържа само 10 минути, след като отново Сандро се отчете с асистенция. Той видя съотборника си Кристиано Роналдо в наказателното поле и по брилянтен начин го намери. Португалецът се извиси над противников защитник и да прати топката в десния горен ъгъл на Аудеро - 1:2.

В 55-ата минута Мортен Торсби отправи удар отблизо, но  встрани от вратата. Юве отговори с изстрел на Матюиди, който обаче мина вдясно от гредата. В 63-ата минута Данило също пробва късмета си от границата на наказателното, но Аудеро спаси.

В последната минута гол на Роналдо бе отменен след преразглеждане с ВАР. На повторението се вижда, че Кристиано е в засада.

Галатасарай подчини Фенербахче в дербито (ВИДЕО)

Джим-Бом спечелиха с 3:1 турската класика

Бразилци вдъхновиха Реал за обрат до 4:1 (ВИДЕО)