Ливърпул разпиля Лестър в контрола (ВИДЕО)

Мърсисайдци вкараха 4 гола в 4-та поредна проверка

Ливърпул спечели с категоричното 4:0 срещу Лестър Сити в контрола, която е част от подготовката на двата отбора за новия сезон в английското първенство по футбол.

Дарвин Нунес, Боби Кларк, Диого Жота и Бен Доук бяха точни за "червените", които отново показаха потентно нападение и вкараха четири пъти в четвърти пореден мач след тези срещу Саутхемптън, Карлсруе и Гройтер Фюрт.

Ливърпул започна мача по-бавно от очакваното, но към края на първото полувреме мърсайдци вкараха цели три попадения.

Първият гол падна след половин час игра, когато удар на Диого Жота бе отразен от вратаря на Лестър, но топката попадна в краката на Дарвин Нунес и той вкара необезпокояван за 1:0.

В 35-та минута Боби Кларк увеличи аванса на "червените", а само три по-късно точен бе и Жота. Той получи топката от Мохамед Салах и бе точен с удар с глава.

Бен Доук оформи крайното 4:0 в полза на Ливърпул в 64-та минута. Доминик Собослай центрира от ъглов удар и топката бе отклонена от Жоел Матип на пътя на шотландеца, който бе точен с четвъртото попадение.

Въпреки че не попадна сред голмайсторите, Алексис Мак Алистър бе моторът за Ливърпул в този мач и аржентинецът получи заслужено похвали от феновете в социалните мрежи за представянето си.

Ювентус спечели Купата на Италия след "специалитета" на Алегри (ВИДЕО)

Традиционната победа с 1:0 короняса торинци срещу Аталанта

Юнайтед надви Нюкасъл и още вярва в Европа (ВИДЕО)

"Червените дяволи" победиха с 3:2 на "Олд Трафорд"

Челси е на точка от Европа след 2:1 над Брайтън (ВИДЕО)

Лондончани са напът да спасят сезона си с място в Лигата на конференциите

Кадис още вярва в спасението след успех над Севиля (ВИДЕО)

Гуардиола вкара единствения гол на "Рамон Санчес Писхуан"

Десподов и ПАОК докосват титлата в Гърция (ВИДЕО)

Директор на Интер потвърди два трансфера

Дарио Бачин разкри, че Мехди Тареми и Пьотр Желински ще облекат екипа на новия шампион на Италия