3. Лече унижи жалкия Ювентус - 2:0 (видео)

Лече унижи жалкия Ювентус - 2:0 (видео)

Буфон изгонен в 11-ата минута, домакините скриха "топката" на "Старата госпожа"

Опашкарят Лече постигна шокираща домакинска победа над европретендента Ювентус с 2:0 в среща от 26-ия кръг на Серия "А".

Гостите от Торино получиха много тежък удар още в 11-ата минута, когато техният страж Джиджи Буфон бе изгонен от игра с директен червен картон след фаул срещу Ди Микеле.

Резултатът в срещата откри Месба, който спря с гърди центриране на Мунари и отправи безпощаден удар към вратата на торинци.

До края на двубоя домакините тотални надиграха именития си противник и логично стигнаха и до второ попадение в срещата, което бе дело на Бертолачи в 48-ата минута.

Ди Микеле свали една топка с глава към автора на втория гол за Лече и той без проблеми удвои преднината на домакините и предреши изхода от мача.

След срещата Ювентус е 6-и в класирането с 43 точки, докато Лече е на 15-ата позиция с 22 точки.

Лече - Ювентус 2:0