3. Кристиано Роналдо е на четвърто място във вечната ранглиста на голмайсторите в ШЛ

Португалецът обаче е на първо място сред голмайсторите в мачове като гост в Шампионската лига с 27 гола

Португалският нападател на Реал Мадрид Кристиано Роналдо стана четвъртият най-добър реализатор в Шампионската лига. Снощи Роналдо отбеляза три попадения при гостуването на Галатасарай, което е неговият втори хеттрик в Шампионската лига, и зае четвъртото място във вечната ранглиста с 53 гола.

Роналдо обаче е на първо място сред голмайсторите в мачове като гост в Шампионската лига с 27 гола, докато аржентинецът Лионел Меси има 26 гола при визити в Европа.

На първо място във вечната ранглиста на голмайсторите в най-престижния европейски клубен турнир е легендарният испанец Раул със 71 гола. На втора позиция в тази престижна класация е Лионел Меси с 59 попадения, а на трето място е холандецът Руд ван Нистелрой с 56 гола.

Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?